Products

5908235955087 5908235955087
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
500 g
8,88zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
20
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
4 5
4.5 24 Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
date d'expiration 2026-10-17
5902241722466 5902241722466 Plony zbóż
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
date d'expiration
2027-01-22
5902241722466 5902241722466 Plony zbóż
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
pszenna 312 g
20,67zł/kg

prix: 6,45 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2027-02-25
5902241722473 5902241722473 Plony zbóż
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
wieloziarnista 312 g
20,06zł/kg

prix: 6,26 zł

PLN
1
6
Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
5 5
5 1 Plony zbóż Plony Zbóż Tortilla
date d'expiration 2027-03-03
5908235955681 5908235955681 Plony zbóż
Plony zbóż Plony Zbóż Plony zbóż Plony Zbóż
Bułeczki mleczne 400 g
25,65zł/kg

prix: 10,26 zł

PLN
1
16
Plony zbóż Plony Zbóż
4 5
4.5 3 Plony zbóż Plony Zbóż
date d'expiration 2026-11-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5